Bölümlerimiz

Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği

Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniğimizde kadın hastalıkları ve doğumla ilgili tüm modern yaklaşımlar d... Devamını Oku »

Doğum Servisi

Doğumhanemiz son derece modern ve teknolojik cihazlarla donatılmış olup uzman hekimlerimiz ve tecrübeli ebeleri... Devamını Oku »

Menopoz Polikliniği

Menopoz ; adetlerin en az 1 yıl süre ile kesilmiş olması ve overlerin (yumurtalıkların) artık yumurta üretme y... Devamını Oku »

Kemik Dansitometri

Kemik Dansitometrisi ve Teknik BilgilerKemik yoğunluk ölçümüdür. Başka bir deyişle kemiğin kırılganlık ris... Devamını Oku »

Mamografi

Meme hastalıkları tanısında mamografi ile beraber ultrason en sık kullanılan yöntemlerdir. Magnetikrezonans gö... Devamını Oku »

Histerosalpingografi (HSG)

İlaçlı rahim filmi (ilaçlı film, HSG, histerosalpingografi) nedir?Halk arasında "ilaçlı rahim filmi veya ilaç... Devamını Oku »

Renkli Doppler ve USG

Sesin hareket eden yapılardan yansırken frekans değişikliği göstermesi temeline dayanan bu yöntem ile damarsal ... Devamını Oku »

Ameliyathane

Hastanemizde, üç adet ameliyathane salonu ile kadın hastalıklarına yönelik açık ve endoskopik hemen tüm ... Devamını Oku »

Biyokimya

Hastanemiz laboratuvarlarında uzman hekim ve laboratuvar teknisyenlerimiz eşliğinde son teknolojik cihazlar ile he... Devamını Oku »

Yeni Doğan

Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi; Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, ileri teknoloji ile donatı... Devamını Oku »

Üroloji

Üroloji, erkek ve kadın idrar yolu hastalıkları (böbrekler, üreterler, mesane ve üretra) ile ilgili sağlık h... Devamını Oku »

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniğinde; sağlıklı yenidoğan ve süt çocuğu takipleri, rutin ve ö... Devamını Oku »

Kulak- Burun- Boğaz Polikliniği

KBB Uzmanları kulak, burun, boğaz ve bu organlarla ilişkili baş ve boyun yapılarında meydana gelen hastalık ve... Devamını Oku »

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahisi

Plastik ve Rekonstrüktif CerrahisiPlastik cerrahi, öncelikle işlevi geri kazanmak veya fiziksel görünümü değ... Devamını Oku »

Dahiliye

Dahiliye olarak da bilinen iç hastalıkları; pek çok hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenen bir tıp uzman... Devamını Oku »

Vitale Hastanesi

0242 345 2828 (pbx)

UZMANLARIMIZA SORUN