Bölümlerimiz

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniğimizde kadın hastalıkları ve doğumla ilgili tüm modern yaklaşımlar deneyimli ekibimizle birlikte hastalarımıza sunulmaktadır. Uzman doktorlarımız... Devamını Oku »

Acil Ünitesi

Acil sağlık hizmetleri birimi;  hasta karşılama-danışma, hasta kayıt, triyaj, hasta muayene odası, resüsitasyon odası, müşahede odaları,acil cerrahi müdahale odası, bekleme alanı,... Devamını Oku »

Doğum Servisi

Doğumhanemiz son derece modern ve teknolojik cihazlarla donatılmış olup uzman hekimlerimiz ve tecrübeli ebelerimiz ile normal doğuma teşvik edilmektedir. Hastanın talebi üzerine ağrısız... Devamını Oku »

Menopoz Polikliniği

Menopoz ; adetlerin en az 1 yıl süre ile kesilmiş olması ve overlerin (yumurtalıkların) artık yumurta üretme yeteneklerini kaybetmesi olarak tanımlanabilir. Menopoz 40-58 yaş arasında herha... Devamını Oku »

Kemik Dansitometri

Kemik Dansitometrisi ve Teknik BilgilerKemik yoğunluk ölçümüdür. Başka bir deyişle kemiğin kırılganlık riskini belirleyen ölçüm yöntemidir. Osteoporoz saptanırsa kişinin aldığı il... Devamını Oku »

Mamografi

Meme hastalıkları tanısında mamografi ile beraber ultrason en sık kullanılan yöntemlerdir. Magnetikrezonans görüntüleme (MR) ve sintigrafi gibi tetkikler ikinci aşamalarda gerektiği duruml... Devamını Oku »

Histerosalpingografi (HSG)

İlaçlı rahim filmi (ilaçlı film, HSG, histerosalpingografi) nedir?Halk arasında "ilaçlı rahim filmi veya ilaçlı film" olarak da bilinen Histerosalpingografi (veya kısa adı ile HSG) x-ış... Devamını Oku »

Renkli Doppler ve USG

Sesin hareket eden yapılardan yansırken frekans değişikliği göstermesi temeline dayanan bu yöntem ile damarsal yapılardaki akım incelenir. Akım bilgisi, akımın transdusere olan ve yönü v... Devamını Oku »

Ameliyathane

Hastanemizde, üç adet ameliyathane salonu ile kadın hastalıklarına yönelik açık ve endoskopik hemen tüm operasyonlar gerçekleştirilmektedir. Ameliyathanelerimiz antibakteriyel-antistat... Devamını Oku »

Biyokimya

Hastanemiz laboratuvarlarında uzman hekim ve laboratuvar teknisyenlerimiz eşliğinde son teknolojik cihazlar ile her türlü laboratuvar hizmetleri sunulmaktadır. Laboratuvarlarımızda tam kan s... Devamını Oku »

Yeni Doğan

Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi; Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, ileri teknoloji ile donatılmış olup 24 saat aralıksız hizmet, ihtiyacı olan tüm bebeklere gerekli dest... Devamını Oku »

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniğinde; sağlıklı yenidoğan ve süt çocuğu takipleri, rutin ve özel aşıların uygulaması ve takibi, hastalık muayenesi ve tedavileri ve  ... Devamını Oku »

Kulak- Burun- Boğaz Polikliniği

KBB Uzmanları kulak, burun, boğaz ve bu organlarla ilişkili baş ve boyun yapılarında meydana gelen hastalık ve rahatsızlıkları olan hastaların tıbbi ve cerrahi tedavisini yapmaya yöneli... Devamını Oku »

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahisi

Plastik ve Rekonstrüktif CerrahisiPlastik cerrahi, öncelikle işlevi geri kazanmak veya fiziksel görünümü değiştirmek için yapılmasına bağlı olarak rekonstrüktif veya kozmetik (esteti... Devamını Oku »

Dahiliye

Dahiliye olarak da bilinen iç hastalıkları; pek çok hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenen bir tıp uzmanlığıdır. İç hastalıkları uzmanlığı, vücudun iç organlarını etkileye... Devamını Oku »

Genel Cerrahi

Genel cerrahi, çok çeşitli sağlık problemlerini ve hastalıklarını tedavi etmek için çeşitli cerrahi prosedürlerin gerçekleştirilmesini içeren tıbbi bir disiplindir. Genel cerrahlar,... Devamını Oku »

Üroloji

Kadınlar da böbrekler, idrar yolları ve mesaneyi; erkeler de ise hem böbrekler, idrar yolları, mesane  hem de üreme yolları hastalıklarının teşhis ve tedavilerini sağlayan üroloji b... Devamını Oku »

Vitale Hastanesi

0242 345 2828 (pbx)

UZMANLARIMIZA SORUN