Bölümlerimiz

Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği

KADIN HASTALIKLARI ve DOĞUM Kadın Doğum Polikliniğimizde kadın hastalıkları ve doğumla ilgili tüm modern... Devamını Oku »

Acil Ünitesi

ACİL SERVİS içerik hazırlanıyor... Devamını Oku »

Doğum Servisi

DOĞUM SERVİSİ içerik hazırlanıyor... Devamını Oku »

Menopoz Polikliniği

MENAPOZ POLİKLİNİĞİ Menopoz ; adetlerin en az 1 yıl süre ile kesilmiş olması ve overlerin (yumurtalıkla... Devamını Oku »

Kemik Dansitometri

Kemik Dansitometrisi ve Teknik BilgilerKemik yoğunluk ölçümüdür. Başka bir deyişle kemiğin kırılganlık ris... Devamını Oku »

Mamografi

Meme hastalıkları tanısında mamografi ile beraber ultrason en sık kullanılan yöntemlerdir. Magnetikrezonans gö... Devamını Oku »

Histerosalpingografi (HSG)

İlaçlı rahim filmi (ilaçlı film, HSG, histerosalpingografi) nedir?Halk arasında "ilaçlı rahim filmi veya ilaç... Devamını Oku »

Renkli Dopler ve USG

Sesin hareket eden yapılardan yansırken frekans değişikliği göstermesi temeline dayanan bu yöntem ile damarsal ... Devamını Oku »

Ameliyathane

Özel Vitale Hastanemizde, iki adet ameliyathane salonu ile kadın hastalıklarına yönelik açık ve endoskopik heme... Devamını Oku »

Biyokimya

Özel Vitale Kadın Doğum Hastanesi biyokimya laboratuvarlarımızla uzman hekim ve laboratuvar teknisyenlerimiz eşl... Devamını Oku »

Yeni Doğan

Yeni Doğan Bakım ÜnitesiVitale kadın hastalıkları ve doğum Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, ileri t... Devamını Oku »

Vitale Hastanesi

0242 345 2828 (pbx)

UZMANLARIMIZA SORUN