Unsere Abteilungen

Geburtshilfe und Gynäkologie Poliklinik

KADIN HASTALIKLARI ve DOĞUM Kadın Doğum Polikliniğimizde kadın hastalıkları ve doğumla ilgili tüm modern... Weiterlesen »

Notfalleinheit

ACİL SERVİS içerik hazırlanıyor... Weiterlesen »

Lieferservice

DOĞUM SERVİSİ Doğumhanemiz son derece modern ve teknolojik cihazlarla donatılmış olup Uzman hekimlerimiz ... Weiterlesen »

Menopause Poliklinik

MENAPOZ POLİKLİNİĞİ Menopoz ; adetlerin en az 1 yıl süre ile kesilmiş olması ve overlerin (yumurtalıkla... Weiterlesen »

Knochen-Densitometrie

Kemik Dansitometrisi ve Teknik BilgilerKemik yoğunluk ölçümüdür. Başka bir deyişle kemiğin kırılganlık ris... Weiterlesen »

Mammographie

Meme hastalıkları tanısında mamografi ile beraber ultrason en sık kullanılan yöntemlerdir. Magnetikrezonans gö... Weiterlesen »

Hysterosalpingographie (HSG)

İlaçlı rahim filmi (ilaçlı film, HSG, histerosalpingografi) nedir?Halk arasında "ilaçlı rahim filmi veya ilaç... Weiterlesen »

Farb-Doppler und USG

Sesin hareket eden yapılardan yansırken frekans değişikliği göstermesi temeline dayanan bu yöntem ile damarsal ... Weiterlesen »

Operationssaal

Özel Vitale Hastanemizde, üç adet ameliyathane salonu ile kadın hastalıklarına yönelik açık ve endoskopi... Weiterlesen »

Biochemie

Özel Vitale Kadın Doğum Hastanesi laboratuvarlarında uzman hekim ve laboratuvar teknisyenlerimiz eşliğinde... Weiterlesen »

Neugeboren

Yeni Doğan Bakım ÜnitesiVitale kadın hastalıkları ve doğum Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, ileri t... Weiterlesen »

Dahiliye (iç hastalıkları) polikliğimizde, diyabet, tansiyon, karaciğer hastalıkları, böbrek hastalıklar... Weiterlesen »

Hastanemizde Hemoroid (Basur), Pylonidal Sinüs (Kıl dönmesi) ve Fistül ameliyatları lazer uygulaması ile a... Weiterlesen »

Üroloji polikiliğimizde, İdrar yolu enfeksiyonları, Böbrekte taş hastalıkları, Böbrekte ve diğer boşaltım... Weiterlesen »

Vitale Hastanesi

Faith and understanding are the philosophy and style of life for us. 0242 345 2828 (pbx)

UZMANLARIMIZA SORUN