Batı Akdeniz Bölgesinin ilk, Türkiye’nin sekizinci özel kadın hastalıkları ve doğum hastanesi,ÖZEL VİTALE Kadın hastalıkları ve Doğum hastanesi,ÖZEL VİTALE hastanesi,Doğum hastanesi,Kadın hastalıkları hastanesi Vitale hastanesi | Hoşgeldiniz | Vitale hastanesi,Kadın hastalıkları ve doğum hastanesi,Kadın hastalıkları hastanesi,doğum hastanesi
 SKS Dökümanları

KURUMSAL

ÖZEL VİTALE Kadın hastalıkları ve Doğum hastanemize HOŞGELDİNİZ…

Kadın Hastalıkları, doğum ve interfilite ile ilgili bir sorununuz varsa:

Batı Akdeniz Bölgesinde 26 Nisan 2010 Tarihinde faaliyete geçen hastanemiz Türkiye’nin sekizinci özel kadın hastalıkları ve doğum hastanesidir.

Hastanemiz, Antalya şehirlerarası otobüs terminaline ve Özdilek AVM.’ye yürüme mesafesinde, butik bir hastanedir.

Hastanemiz; modern mimarisini en ileri tıp teknolojisi ile birleştiren, tam teşekküllü son sistem iki ameliyathanesi ve konforlu hasta odalarını da içine alan, uzman kadromuzla örnek olarak gösterilecek bir hastanedir. Ameliyathanelerimiz: Sağlık Bakanlığı denetimlerinde övgüye değer bulunmuş olup, ilgili dalda her türlü cerrahi girişim yapılmaktadır. Hastanemizde, sezaryenden ziyade, normal doğum teşvik edilmektedir.

Bünyemizde yer alan laboratuarlarımız, radyoloji ünitemiz, erişkin ve yeni doğan yoğun bakım ünitelerimiz dünya standartlarında medikal donanıma sahiptir.

Hastanemizde üreme sorunları ve kısırlık problemleri, erkek üreme sağlığına yönelik tanısal değerlendirmeler ve aşılama işlemleri, genel kadın sağlığı, menapoz-osteoporoz, gebelik takibi, riskli gebeliklerin izlenmesi; konularında uzman doktor ve eğitimli personel tarafından yürütülmektedir.

Hastanemizde, Op. Dr. Ali Fuat ŞENGÖR, Op. Dr. Sinan Kurşun ve Op. Dr. Sema MÜLAYİM, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Dr. Ferhat BAYATMAKU ise Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları (Yeni Doğan) Uzmanı olarak görev yapmaktadır.