Kurumsal

Vitale Hastanesi Hakkında

Vitale Hastanesi Hakkında

ÖZEL VİTALE Kadın hastalıkları ve Doğum hastanemize HOŞGELDİNİZ… 

Kadın Hastalıkları, doğum ve interfilite ile ilgili bir sorununuz varsa:

Batı Akdeniz Bölgesinde 26 Nisan 2010 Tarihinde faaliyete geçen hastanemiz Türkiye’nin sekizinci özel kadın hastalıkları ve doğum hastanesidir.

Hastanemiz, Antalya şehirlerarası otobüs terminaline ve Özdilek AVM.’ye yürüme mesafesinde, butik bir hastanedir.

Hastanemiz; modern mimarisini en ileri tıp teknolojisi ile birleştiren, tam teşekküllü son sistem iki ameliyathanesi ve konforlu hasta odalarını da içine alan, uzman kadromuzla örnek olarak gösterilecek bir hastanedir. Ameliyathanelerimiz: Sağlık Bakanlığı denetimlerinde övgüye değer bulunmuş olup, ilgili dalda her türlü cerrahi girişim yapılmaktadır. Hastanemizde, sezaryenden ziyade, normal doğum teşvik edilmektedir. 

Bünyemizde yer alan laboratuarlarımız, radyoloji ünitemiz, erişkin ve yeni doğan yoğun bakım ünitelerimiz dünya standartlarında medikal donanıma sahiptir. 

Hastanemizde üreme sorunları ve kısırlık problemleri, erkek üreme sağlığına yönelik tanısal değerlendirmeler ve aşılama işlemleri, genel kadın sağlığı, menapoz-osteoporoz, gebelik takibi, riskli gebeliklerin izlenmesi; konularında uzman doktor ve eğitimli personel tarafından yürütülmektedir. 

Hastanemizde, Op. Dr. Ali Fuat ŞENGÖR, Op. Dr. Sinan Kurşun ve Op. Dr. Sema MÜLAYİM, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Dr. Ferhat BAYATMAKU ise Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları (Yeni Doğan) Uzmanı olarak görev yapmaktadır. 

MİSYONUMUZ

Sağlik hizmetlerini insan ve hasta haklari çerçevesinde, etik kullara uygun, profesyonellik ve ekip ruhu içinde etkin, verimli, saygin, kaliteli hizmet sunarak, hasta memnuniyetini sürekli hale getirmek ve hizmet kalitesini artirarak en üst düzeye çıkarmaktır.

 

VİZYONUMUZ

Hastanemiz   uluslararası standartlarına uygun sağlık hizmeti sunarak,hastalarımızın hak ettiği nitelikli,saygın,çağdaş kaliteli sağlık hizmeti veren kendini sürekli yenileyen ve geliştiren ,çalışanlarına değer veren, hasta haklarına sayglılı bir kurum olmaktır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sağlık alanındaki deneyimlerimizden aldığımız güç ve sorumluluk ile hasta,hasta yakını  ve çalışan memnuniyeti odaklı sağlık hizmetini, kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak, yasal mevzuatlar çerçevesinde sürekli iyileştirerek sunmaktır.

Kadromuz

Kadın Doğum ve Kadın Hastalıklarında Uzman Kadromuz

Op. Dr. Ali Fuat Şengör

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

...

Op. Dr. Sema Mülayim

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

...

Uzm. Dr. Necmi Erdoğan

Radyoloji Uzmanı

...

Op.Dr. M. Taner Kılıç

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

...

Op. Dr. Koray Duman

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

...

Uzm. Dr. Bilge ATEŞ

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

...

Op. Dr. Murat Doruk

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

...

Uz.Dr.Zuhal Kalay

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

...

Uzm. Dr. Tülin Dede BULAÇ

Çocuk Hastalıkları ve Sağlığı Uzmanı

...

Uzm.Dr. İrfan TURSUN

İç Hastalıkları (Dahiliye) Uzmanı

...

Vitale Hastanesi

0242 345 2828 (pbx)

UZMANLARIMIZA SORUN