Наши Отделы

Акушерство и гинекология поликлиники

KADIN HASTALIKLARI ve DOĞUM Kadın Doğum Polikliniğimizde kadın hastalıkları ve doğumla ilgili tüm modern... Читать Дальше »

Аварийный Блок

ACİL SERVİS içerik hazırlanıyor... Читать Дальше »

Служба Доставки

DOĞUM SERVİSİ Doğumhanemiz son derece modern ve teknolojik cihazlarla donatılmış olup Uzman hekimlerimiz ... Читать Дальше »

Поликлиника Климаксе

MENAPOZ POLİKLİNİĞİ Menopoz ; adetlerin en az 1 yıl süre ile kesilmiş olması ve overlerin (yumurtalıkla... Читать Дальше »

Костная Денситометрия

Kemik Dansitometrisi ve Teknik BilgilerKemik yoğunluk ölçümüdür. Başka bir deyişle kemiğin kırılganlık ris... Читать Дальше »

Маммография

Meme hastalıkları tanısında mamografi ile beraber ultrason en sık kullanılan yöntemlerdir. Magnetikrezonans gö... Читать Дальше »

Гистеросальпингография (ГСГ)

İlaçlı rahim filmi (ilaçlı film, HSG, histerosalpingografi) nedir?Halk arasında "ilaçlı rahim filmi veya ilaç... Читать Дальше »

Цветной Допплер и УЗИ

Sesin hareket eden yapılardan yansırken frekans değişikliği göstermesi temeline dayanan bu yöntem ile damarsal ... Читать Дальше »

Операционный зал

Özel Vitale Hastanemizde, üç adet ameliyathane salonu ile kadın hastalıklarına yönelik açık ve endoskopi... Читать Дальше »

биохимия

Özel Vitale Kadın Doğum Hastanesi laboratuvarlarında uzman hekim ve laboratuvar teknisyenlerimiz eşliğinde... Читать Дальше »

Новорожденный

Yeni Doğan Bakım ÜnitesiVitale kadın hastalıkları ve doğum Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, ileri t... Читать Дальше »

Dahiliye (iç hastalıkları) polikliğimizde, diyabet, tansiyon, karaciğer hastalıkları, böbrek hastalıklar... Читать Дальше »

Hastanemizde Hemoroid (Basur), Pylonidal Sinüs (Kıl dönmesi) ve Fistül ameliyatları lazer uygulaması ile a... Читать Дальше »

Üroloji polikiliğimizde, İdrar yolu enfeksiyonları, Böbrekte taş hastalıkları, Böbrekte ve diğer boşaltım... Читать Дальше »

Vitale Hastanesi

Вера и понимание-это философия и стиль жизни для нас. 0242 345 2828 (pbx)

UZMANLARIMIZA SORUN