Наши Отделы

Акушерство и гинекология поликлиники

KADIN HASTALIKLARI ve DOĞUM Kadın Doğum Polikliniğimizde kadın hastalıkları ve doğumla ilgili tüm modern... Читать Дальше »

Аварийный Блок

ACİL SERVİS içerik hazırlanıyor... Читать Дальше »

Служба Доставки

DOĞUM SERVİSİ içerik hazırlanıyor... Читать Дальше »

Поликлиника Климаксе

MENAPOZ POLİKLİNİĞİ Menopoz ; adetlerin en az 1 yıl süre ile kesilmiş olması ve overlerin (yumurtalıkla... Читать Дальше »

Костная Денситометрия

Kemik Dansitometrisi ve Teknik BilgilerKemik yoğunluk ölçümüdür. Başka bir deyişle kemiğin kırılganlık ris... Читать Дальше »

Маммография

Meme hastalıkları tanısında mamografi ile beraber ultrason en sık kullanılan yöntemlerdir. Magnetikrezonans gö... Читать Дальше »

Гистеросальпингография (ГСГ)

İlaçlı rahim filmi (ilaçlı film, HSG, histerosalpingografi) nedir?Halk arasında "ilaçlı rahim filmi veya ilaç... Читать Дальше »

Цветной Допплер и УЗИ

Sesin hareket eden yapılardan yansırken frekans değişikliği göstermesi temeline dayanan bu yöntem ile damarsal ... Читать Дальше »

Операционный зал

Özel Vitale Hastanemizde, iki adet ameliyathane salonu ile kadın hastalıklarına yönelik açık ve endoskopik heme... Читать Дальше »

биохимия

Özel Vitale Kadın Doğum Hastanesi biyokimya laboratuvarlarımızla uzman hekim ve laboratuvar teknisyenlerimiz eşl... Читать Дальше »

Новорожденный

Yeni Doğan Bakım ÜnitesiVitale kadın hastalıkları ve doğum Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, ileri t... Читать Дальше »

Vitale Hastanesi

Вера и понимание-это философия и стиль жизни для нас. 0242 345 2828 (pbx)

UZMANLARIMIZA SORUN