İNSAN KAYNAKLARI FORMU

Bu formda vermiş olduğunuz bilgiler, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında işletmemiz tarafından değerlendirme sürecinde, işe başvuru sürecinde yapılacak değerlendirme ve verilecek karara dayanak olması, bundan sonraki işe alım süreçlerinde gerekse işe alım amacıyla değerlendirilmesi ve referans araştırmalarında kullanılması için işlenecek, kaydedilecek ve en fazla iki yıl süre ile saklanacaktır.

Özel nitelikli kişisel veriler dahil, başvuru formunda tarafımız ile paylaşmış olduğunuz tüm kişisel bilgi, veri fotoğraf vb.’nin gerçeğe uygun ve güncel olduğu, tarafınızdan alınması gerekenden fazla bir verinin alınmadığı, bu verilerin yukarıdaki amaçlar kapsamında veri sorumlusu bünyesinde gerek fiziki gerekse bilişim platformlarında güvenli ortamlarda işlenmesi, kaydedilmesi bu formun onaylanması ile mümkün olacaktır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında tüm haklarınız saklı kalmaktadır, haklarınızı ve başvuru yöntemlerinizi www.vitalehastanesi.com adresinden öğrenebilirsiniz.

Başvuru formunuzda yazılı özel nitelikli kişisel veriler dahil, tüm kişisel verilerinizin yukarıdaki esaslarda saklanmasını, işlenmesini, kaydedilmesini ve işe alınmamanız halinde tekrar değerlendirmeye girmeyi (iki yıl süre ile saklanmasını) istemiyor iseniz lütfen aşağıya açıkça “istemiyorum” şeklinde belirtiniz:
“……………………………………………………………….”
Bu formda vermiş olduğum bütün bilgilerin doğru ve tam olarak tarafımdan doldurulduğunu, bu bilgilerin içinde bir eksiklik veya yanlış olması halinde, İş Kanunu’nun ilgili maddeleri gereği iş sözleşmemin ihbarsız ve tazminatsız feshedileceğinin ve işe alınmam halinde işyeri, usül, yönetmelik ve kurallarına göre çalışmayı kabul ve beyan ederim.

Kişisel Veri Sorumlusu; A.Ç.S. Özel Sağlık Hizmetleri İnşaat Turizm SAN. VE TİC. A.Ş. (Kanal Mah. Halide Edip Cad. Vitale Hastanesi sitesi No:5 ANTALYA) www.vitalehastanesi.com kvkk@vitalehastanesi.com

İş Başvuru Formu